Събития

ПРОГРАМА

за провеждане на пролетните турнири по хандбал в зона „МИЗИЯ” 

за момчета  до 10 г.
за момчета  до 11 г.
за момчета  до 12 г.
за ЮМВ
за ЮСВ
за Младежи до 19 г.
за „Б“РХГ

 

 

  МОМЧЕТА до 10 г.

      УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ
                                            А група                                                                 
                             1.ХК НОВЕ- СВИЩОВ                                     
                             2.ХК ДУНАВ – БЕЛЕНЕ                                 
                             3.ХК ШУГАР – ПЛЕВЕН                                
                             4.ХК ПОЛЮС – ПЛЕВЕН                               
                             5.ХК ОСЪМ – ЛОВЕЧ                                      

                                    Б група
                        1.ХК ЛОКОМОТИВ – Г.О
                        2.ХК РАХОВЕЦ-Г.О
                        3.ХК ЧАРДАФОН-ГАБРОВО
                        4.ХК ЛЕВСКИ – ЛЕВСКИ
                        5.ХК ЕТЪР – В.ТЪРНОВО

         

 

 

           1април /понеделник/  В.ТЪРНОВО зала С.ВЕЛИЧКОВ

           12.00ч.РАХОВЕЦ–ЛОКО

           12.45  ЛЕВСКИ–ЧАРДАФОН

          13.30  ЕТЪР – РАХОВЕЦ

          14.15   ЛОКО – ЛЕВСКИ

          15.00  ЧАРДАФОН–ЕТЪР

           30 април /вторник/  БЪЛГАРЕНЕ  зала ХР.БОТЕВ

           12.00ч.ЛЕВСКИ–ЕТЪР

           12.45  ЧАРДАФОН–РАХОВЕЦ

           13.30  ЕТЪР – ЛОКОМОТИВ

           14.15  РАХОВЕЦ – ЛЕВСКИ

           15.00  ЛОКО – ЧАРДАФОН

           Зоналния финал /ЗФ/ Е НА 15 МАЙ /СРЯДА/

                                                                         МОМЧЕТА до 11 г.

                                                                  УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ
                                       А група                                                                 
                          1.ХК ОСЪМ-ЛОВЕЧ                                           
                          2.ХК ШУГАР –ПЛЕВЕН                                   
                          3.ХК ПОЛЮС –ПЛЕВЕН                                  
                          4.ХК ЛЕВСКИ – ЛЕВСКИ                               

                                      Б група
                          1.ХК ЕТЪР-В.ТЪРНОВО
                          2.ХК РАХОВЕЦ – Г.О
                          3.ХК ЛОКОМОТИВ – Г.О
                          4.ХК ЧАРДАФОН – ГАБРОВО

  

   5 март /вторник/  Г.ОРЯХОВИЦА з. Н.ПЕТРОВ дом. Локомотив

   12.00ч. ЛОКО-ЕТЪР

   12.45  ЧАРДАФОН–РАХОВЕЦ

   13.30 ЕТЪР-ЧАРДАФОН

   14.15  РАХАВЕЦ–ЛОКО

   15.00  ЕТЪР – РАХОВЕЦ

   15.45  ЛОКО–ЧАРДАФОН

  2 април/вторник/  В.ТЪРНОВО зала С.ВЕЛИЧКОВ

   12.00ч.  ЕТЪР- ЛОКОМОТИВ

   12.15      ЧАРДАФОН – РАХОВЕЦ

   13.30      ЕТЪР – ЧАРДАФОН

   14.15      ЛОКОМОТИВ – РАХОВЕЦ

   15.00      ЧАРДАФОН – ЛОКОМОТИВ

   15.45      РАХОВЕЦ – ЕТЪР

ЗОНАЛНИЯ ФИНАЛ/ЗФ/ е  на  23 април/вторник/ 

 

МОМЧЕТА до 12 г.

  УЧАСТАЩИ ОТБОРИ
         1.ХК „РАХОВЕЦ“-Г.О
                                                                    2.ХК „ЛОКОМОТИВ”-Г.О                                                                    3.ХК „ЕТЪР”- В.ТЪРНОВО
                   4.ХК „ЧАРДАФОН”- ГАБРОВО
                      5.ХК  „ПОЛЮС” – ПЛЕВЕН
                    6.ХК „ЛЕВСКИ”-ЛЕВСКИ

 

 

 3 април / сряда/   във В.ТЪРНОВО  зала  С.ВЕЛИЧКОВ

                   12.00ч.ПОЛЮС – ЧАРДАФОН

                   12.45   ЕТЪР – РАХОВЕЦ

                   13.30   РАХОВЕЦ – ПОЛЮС

                   14.15   ЧАРДАФОН – ЕТЪР

                   15.00   ЕТЪР – ПОЛЮС

  17април /сряда/  в БЪЛГАРЕНЕ  зала ХР.БОТЕВ

                   12.00ч. ЧАРДАФОН  -ЛОКО

                   14.45    РАХОВЕЦ – ЛЕВСКИ

                   13.30  ЧАРДАФОН – РАХОВЕЦ

                   14.45  ЛЕВСКИ – ЧАРДАФОН

                   15.00  ЛОКО – РАХОВЕЦ

Зоналния финал е на 08 май /сряда/

МОМЧЕТА до 14 г.

                                                                     УЧАСТАЩИ ОТБОРИ
                                ГРУПА А                                                                  
  1.ХК ПОЛЮС-ПЛЕВЕН                                                                                                                                                    2.ХК ДУНАВ – БЕЛЕНЕ                                            

  3.ХК ЛЕВСКИ – ЛЕВСКИ                                        
  4.ХК СЕПТЕМВРИ – ГЛОЖ.                        
  5.ХК ЕТЪР – В.ТЪРНОВО

                               ГРУПА Б
1.ХК ЛОКОМОТИВ-Г.О                                                                                                                                            2.ХК РАХОВЕЦ – Г.О

3.ХК ЧАРДАФОН – ГАБРОВО
4.ХК НОВЕ – СВИЩОВ
                     

             

21 март/четвъртък/  В.ТЪРНОВО  зала С. ВЕЛИЧКОВ

12.00ч. ЛОКО – ЧАРДАФОН

12.50ч. ЕТЪР – НОВЕ

13.40ч.ЧАРДАФОН – РАХОВЕЦ

14.30ч. НОВЕ – ЛОКОМОТИВ

15.20ч. РАХОВЕЦ – ЕТЪР

 

               25 април /четвъртък/ Г.ОРЯХОВИЦА зала Н.ПЕТРОВ

12.00ч. НОВЕ – ЧАРДАФОН

12.50ч. ЛОКОМОТИВ – ЕТЪР

13.40ч. РАХОВЕЦ – НОВЕ

14.30ч. ЕТЪР – ЧАРДАФОН

15.20    ЛОКОМОТИВ –  РАХОВЕЦ

ЗОНАЛНИЯ ФИНАЛ/ЗФ/ е 16 май /четвъртък                                                     

 

МОМЧЕТА до 16 г. 

  Участващи отбори
1.ХК „ОСЪМ” – ЛОВЕЧ

2.ХК „ПОЛЮС” – ПЛЕВЕН
3.ХК „ЛЕВСКИ” – ЛЕВСКИ
4.ХК „РАХОВЕЦ” – ГО
                                                                  5.ХК „ЧАРДАФОН” – ГАБРОВО                                                                        6.ХК „ЛОКОМОТИВ”- Г.О

 

    22 февруари /петък/  ГАБРОВО  зала Орловец

   12ч.РАХОВЕЦ–ЧАРДАФОН

   13ч. ЛОКО – ЛЕВСКИ

   14ч.  ЧАРДАФОН – ЛЕВСКИ

   15ч. РАХОВЕЦ – ЛОКО

   16ч. РАХОВЕЦ – ЛЕВСКИ

 

 14април /неделя/  ПЛЕВЕН  зала МУ

   13ч.ЧАРДАФОН – ЛОКО

   14ч.ПОЛЮС – ЧАРДАФОН

   15ч.ОСЪМ – ЛОКО

   16ч.ЧАРДАФОН – ОСЪМ

   17ч.ЛОКОМОТИВ – ПОЛЮС

Зоналния финал е на 03 май /петък

 

                                                                               МЛАДЕЖИ до 19 г.

                                                                             УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ
     1.ХК „ЛОКОМОТИВ”- Г.О

     2.ХК „ОСЪМ” – ЛОВЕЧ
     3.ХК „ЛЕВСКИ” – ЛЕВСКИ
     4.ХК „ЧАРДАФОН” – ГАБРОВО
     5.ХК „РАХОВЕЦ” – Г.О

 

 

  23 февруари /събота/  в ЛОВЕЧ

      10.00ч.-РОХОВЕЦ – ЛЕВСКИ

      11.00ч.-  ЧАРДАФОН- ЛОКОМОТИВ

      12.00ч.- ОСЪМ – РАХОВЕЦ

      13.00ч.- ЛЕВСКИ – ЧАРДАФОН

      14.00ч. –  ЛОКОМОТИВ – ОСЪМ

 30 март / събота/ –  БЪЛГАРЕНЕ зала ХР.БОТЕВ

     10.00ч-ЧАРДАФОН-РАХОВЕЦ

     11.00ч. – ЛЕВСКИ- ОСЪМ

     12.00 ч. – РАХОВЕЦ – ЛОКО

     13.00ч. –  ОСЪМ – ЧАРДАФОН

     14.00. -ЛОКО – ЛЕВСКИ

 Зоналния финал /ЗФ/ е на 5 април

                                                    МЪЖЕ“Б“РХГ                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            УЧАСТВАЩИ ОТБОРИ
   1.ХК „ЕТЪР”-В.ТЪРНОВО

   2.ХК „РАХОВЕЦ”-Г.О
   3.ХК „ЧАРДАФОН”- ГАБРОВО
   4.ХК „ЛОКОМОТИВ”-Г.О                                                                                                                        5.ХК“СПАРТАК“-ПЛЕВЕН

 9 февруари /събота/  Габрово- зала Орловец

   9.00ч.- РАХОВЕЦ- ЕТЪР

   9.50- ЛОКО- ЧАРДАФОН

  10.40- СПАРТАК- РАХОВЕЦ

  11.20- ЕТЪР- ЛОКО

  12.30- ЧАРДАФОН- СПАРТАК

 23 март /събота/  Г.ОРЯХОВИЦА-з.Н.ПЕТРОВ

   10- ЕТЪР- ЧАРДАФОН

   11- РАХОВЕЦ- ЛОКО

   12- СПАРТАК- ЕТЪР

   13- ЧАРДАФОН- РАХОВЕЦ

   14- ЛОКО- СПАРТАК