Второ място за Чардафон в „Б“РХГ

След изиграването и на третият турнир за „Б“ група зона „Мизия“(28.03.2021г. в гр.Плевен) , Чардафон се окичи със сребърните медали.

Най-важният мач за деня, който определяше първенеца се изправиха отборите на Чардафон и Локомотив Горна Оряховица.Отборите започнаха с размяна на голове , но в края на полувремето водачите успяха да дръпнат с три гола преднина, които габровци до края на мача не можаха да компенсират и мачът приключи при резултат 15:17.

Във вторият мач срещу отбора на домакина Плевен , победата означаваше сигурно второ място за зелените. Те го измъхнаха , макар и след изиграно слабо второ полувреме 14:13.

Третият мач, без значение, срещу отбора на Раховец беше загубен с 17:10.

В края на турнира състезателите Христо Данаилов  и Слав Колев бяха отличени за най-полезен състезател и най-добър вратар в „Б“РХГ за зона „Мизия“.