Чардафон и Локомотив Горна изявени лидери в зона „Мизия“

М11 на ХК „Чардафон“ завърши с две победи и една загуба първият есенен турнир в зона „Мизия“.

С 10:9 в полза на ХК „Локомотив“ (Горна Оряховица) завърши последната среща на габровския „Чардафон“ от първия есенен турнир в зона „Мизия“.
Въпреки двете категорични победи на малките габровски хандбалисти с 17:1 срещу ХК „Етър“(Велико Търново) и 11:3 срещу ХК „Шугър“(Плевен) 11-годишните не успяха да завоюват челната позиция във временното класиране.

Изключително оспорван бе двубоят срещу „Локомотив“ (Горна Оряховица). Хандбалните надежди на Габрово поведоха в резултата в началото на първото полувреме, но противникът им пуспя да обърне мача в своя полза. Минута преди последния съдийски сигнал „Чардафон“ изравни с 9:9, но с гол в последните секунди „Локомотив“ си спечели водещата позиция във временното класиране.